Pension Labyrint Český Krumlov

7 pokojů a apartmánů v sousedství zámku Český Krumlov

Více o nás

Bohužel z důvodů nedostačujících prostor nemůže pension nabídnout snídani, ale rádi Vám zprostředkujeme rezervaci v našem partnerském Hotelu Bellevue, kde si vyberete z široké nabídky bufetové snídaně. 

V případě teplých nápojů Vám poslouží kávovar Nesspreso, který je umístěn na pěti pokojích či rychlovarná konvice, kterou jsou vybaveny všechny pokoje.

Služby pensionu

Protože se náš pension nachází přímo v historickém jádru městské památkové rezervace, pokoje nejsou zatím vybaveny klimatizací. Na řešení právě pracujeme a zatím Vám velmi rádi zapůjčíme stolní ventilátor. Během Vašeho pobytu můžete využít vše, co Vám město Český Krumlov nabízí. Město je velmi živou destinací s tradicí pořádání slavností a festivalů.

U nás budete mít vždy pocit, že jste v centru dění, jelikož se jedná o naprosto bezkonkurenční lokalitu. Náš personál Vám navíc dá ta nejlepší doporučení na procházky po městě a jeho blízkého okolí, zajistí transfery, parkování a další služby jako je například vyhlídková plavba na voru okolo Českého Krumlova. Těšíme se na Vás!

Pokoje a apartmány

Pension disponuje celkem sedmi, plně a elegantně vybavenými pokoji v různých kategoriích včetně jednoho prostorného apartmá s kuchyní, které je jako stvořené pro rodiny s dětmi.

Poloha

Nacházíme se přímo v centru, díky čemuž máte vše na dosah. Zároveň zaparkujete pouhých 150 metrů od hotelu na hlídaném parkovišti.

Krumlov concierge

Které divadlo, restauraci či muzeum nesmím během svého pobytu vynechat? Nechte se inspirovat průvodcem Českého Krumlova, který pro Vás vytvořil náš concierge. Většinu doporučení jsme osobně vyzkoušeli a naši kolegové na recepci se Vám budou rádi věnovat, aby Váš pobyt byl co nejzajímavější a plný zážitků.

Vítejte v Českém Krumlově

Vítejte v Českém Krumlově, v perle Jižních Čech, která Vás okouzlí svou historií, středověkými uličkami, tajuplnými místy či příběhy, romantickými zákoutími a malebnými štíty měšťanských domů. Ve městě objevíte spoustu útulných kaváren i středověké krčmy! Jde o město s jedinečnou magickou atmosférou, které je od roku 1992 zapsáno mezi památky UNESCO.