VÍTEJTE V PENZIONU LABYRINT ČESKÝ KRUMLOV

Vážení hosté,

dovolte, abychom Vás srdečně přivítali v penzionu Labyrint v Českém Krumlově, krásném, útulném, nedávno zrekonstruovaném objektu, který se nachází v těsné blízkosti Státního hradu a zámku Český Krumlov, přímo na břehu řeky Vltavy. Výhled z našich oken Vám poskytne nezapomenutelný a pohádkový výhled na světové přírodní a kulturní dědictví UNESCO. Penzion Labyrint je ideálním místem k odpočinku i kulturnímu vyžití pro celou Vaši rodinu. Rádi Vám pomůžeme s organizací Vašeho volnočasového programu v našem překrásném městě a jeho blízkém okolí.

Věříme, že pobyt v jedinečných prostorách tohoto domu a ve společnosti našeho profesionálního týmu se pro Vás stane nezapomenutelným zážitkem.

S úctou, Vedení penzionu  

SLUŽBY HOSTŮM

V následujícím seznamu najdete služby, které náš penzion poskytuje. Pokud budete potřebovat další asistenci, stačí kontaktovat pracovníky recepce vytočením čísla +420 607 002 717.

DOPISY, BALÍČKY, POŠTOVNÍ SLUŽBY

Vaše dopisy a balíčky rádi předáme spediční společnosti dle Vašeho výběru. Více informací na recepci.

HOUSEKEEPING

Všechny pokoje jsou uklízeny denně mezi 8:30 až 15:00. Pokud máte speciální požadavky, kontaktujte, prosím, recepci.

INTERNET

Připojení na internet je možné v celé budově 24 hodin denně zdarma pomocí Wi-Fi. Kód je následující: network Labyrint 13, 14, 15, password: připojení je bez hesla

KANCELÁŘSKÉ SLUŽBY

V případě potřeby lze na recepci kopírovat, scanovat, tisknout a připojit se na internet. Více informací na recepci

KREDITNÍ KARTY

Náš hotel přijímá platbu těmito kartami: Visa, Euro/MasterCard, American Express.

KVĚTINY, LÁHEV SEKTU ČI VÍNA

Pokud si budete přát květinovou výzdobu na pokoji nebo zajistit kytici či láhev dobrého vína a sektu, kontaktujte, prosím, recepci.

ODHLÁŠENÍ – ODJEZD

Prosíme o uvolnění pokoje do 10 hodin. V případě zájmu o pozdní odjezd informujte, prosím, recepci. Prodloužení Vašeho pobytu je možné za poplatek.

OKOLÍ

Okolí hotelu nabízí širokou škálu možností pro příjemné trávení volného času. Naše recepce Vám s potěšením pomůže zorganizovat kulturní, sportovní nebo jiné aktivity pro Váš nezapomenutelný pobyt.

PARKOVÁNÍ

Parkování je možné přímo před penzionem, kapacita parkovacích míst je však omezená. Pro více informací kontaktujte, prosím, recepci. Přibližně 150 m od hotelu se nachází placené městské parkoviště P1.

POKOJOVÝ KLÍČ

Klíč od pokoje odevzdejte prosím při odjezdu na recepci nebo nechejte klíč v zámku od pokoje z vnitřní strany.

PRVNÍ POMOC

V případě nouze kontaktujte recepci.

PŘIHLÁŠENÍ – REGISTRACE PŘÍCHODU

Váš pokoj bude připraven od 15:00. V případě dřívějšího příjezdu kontaktujte recepci předem.

RUČNÍKY

Společně můžeme pomoci zlepšit naše životní prostředí. Nepoužívejme vodu a mýdlo zbytečně. Pokud si přejete vyměnit ručník či osušku za čistý informujte prosím recepci.

SNÍDANĚ

Snídaně zatím z důvodů nedostačujících prostor nepodáváme. Personál recepce Vám rád poradí, kde se v těsné blízkosti nejlépe nasnídáte.

TAXI

Pokud budete potřebovat zajistit taxi, kontaktujte, prosím, recepci. Případně volejte na číslo: 380 712 712

TRANSPORT

V případě Vašeho zájmu Vám naše recepce zjistí aktuální informace.

ZÁBAVA

Informace o aktuálních akcích, programu divadel, kin a o dalších aktivitách Vám poskytne naše recepce.

ZAVAZADLA

Vaše zavazadla si můžete uschovat během pobytu nebo před příjezdem v místnosti určené k úschově zavazadel. V případě potřeby kontaktujte, prosím, recepci.

ZTRÁTY A NÁLEZY

Všechny nálezy z pokojů a veřejných prostor jsou zaregistrovány a uchovávány na recepci po dobu 2 měsíců. V případě dotazů se obraťte na recepci.

ŽIVOTNÍ PROSTŘEDÍ

Náš penzion klade velký důraz na ochranu životního prostředí. Snažíme se třídit odpad, používat ekologické produkty a úsporně využívat energie. Z tohoto důvodu bychom Vás chtěli poprosit o spolupráci prostřednictvím zhasínání světel při odchodu a zavírání vodní baterie. Za Vaši spolupráci Vám děkujeme.

BEZPEČNOSTNÍ POKYNY

V případě vyhlášení požáru nebo nouzové situace postupujte dle evakuačního plánu. Po příchodu do pokoje si zkontrolujte, kde je nejbližší nouzový východ na Vašem patře.

Okamžitě opusťte pokoj a nezapomeňte vzít s sebou Váš klíč od pokojových dveří

Scházejte dolů po únikových cestách

Jděte na místo evakuace (je stanoveno u příslušného únikového východu)

Postupujte dle pokynů personálu

Pokud není možné opustit pokoj:

Okamžitě volejte recepci

Zůstaňte na místě a vyčkejte na zásah profesionálních záchranářů